0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Daishin
- Код товару: 19347-08
- Артикул: 2050462
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4.3 к.с. |
| Оберти двигуна: | 4000 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Професійна мотопомпа моделі Daishin SCR-50RX призначена для ефективного перекачування води для подальшої подачі на різні об'єкти. Обладнання оснащується бензиновим двигуном, який забезпечує високу продуктивність. Детально розглянемо особливості цієї моделі.
Область застосування
Універсальна мотопомпа підійде для обслуговування вуличних плавальних басейнів, забезпечення поливу та зрошення садів, виноградників та городів. У побуті можна використовувати для подачі чистої води для побутових потреб у малоповерхові будинки. Агрегат підійде для осушення затоплених після дощу та розливу річок територій.
Основні особливості та переваги товару
Мотопомпа scr 50 rx має портативну конструкцію, що забезпечує мобільність та просте переміщення обладнання ділянкою.
Основні технічні характеристики:
- двигун: чотиритактний бензиновий Robin EX 13, потужність 3200 Вт, або 4,3 к.с.,
- максимальна глибина паркану: до 8 м;
- діаметр патрубка: 50 мм;
- продуктивність: 520 л/хв;
- максимальна висота напору: 32 м;
- допустимий діаметр частинок - 8 мм;
- маса: 26 кг;
- габарити: 55/39/45 см.
Для заправки мотопомпи використовується якісний бензин марки A-95 та моторне масло SAE 10W-30.
Відомий японський виробник пропонує довговічний і якісний насос для відкачування води бензиновий, що має такі важливі переваги:
Висока продуктивність на рівні 520 л/хв
Забезпечується потужним чотиритактним двигуном з робочим об'ємом 126 см3 та зносостійкою чавунною крильчаткою. Це дозволяє організувати швидке та ефективне зрошення, полив, відкачування зайвої рідини з ділянок.
Зручний ручний стартер
Механічний запуск дозволяє швидко ввести мотопомпу в експлуатацію незалежно від температурного режиму.
Чавунна зносостійка крильчатка
Механізм бере участь у безпосередньому відкачуванні рідини. Великий робочий ресурс та фізична зносостійкість крильчатки гарантує високу продуктивність агрегату.
Зношостійка конструкція
Металева рама та алюмінієвий корпус пристрою роблять мотопомпу міцною та стійкою до механічних пошкоджень.
Висота водяного стовпа до 32 м
Великий натиск дозволяє подавати чисту рідину на високі ділянки рельєфу та малоповерхові житлові будинки. Волога переміщається по горизонталі. Максимальний допустимий діаметр твердих частинок становить 8 мм.
Пропускна здатність на рівні 520 л/хв
Вхідні та вихідні патрубки діаметром 50 мм разом із масивною крильчаткою сприяють швидкому перекачуванню води під тиском.
Агрегат можна купити як для побутового, так і для професійного використання.
Як купити?
Наш магазин інструментів та обладнання пропонує великий вибір товарів від популярних в Україні виробників за демократичними цінами. Замовлення можна оформлювати як онлайн, так і по телефону за повною передоплатою, безготівковим розрахунком з ПДВ та післяплатою. Доставка "Новою Поштою" доступна у всі регіони, включаючи Київ. Якщо виникли питання щодо вибору товарів, зверніться за детальною консультацією до наших менеджерів.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4.3 к.с. |
| Оберти двигуна | 4000 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Robin EX 13 |
| Об'єм двигуна | 126 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 2.7 л |
| Тривалість автономної роботи | 3 год |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Robin |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Допустимий діаметр часток | 8 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу |
| Продуктивність, л/хв | 520 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 31.2 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 32 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 550х390х450 мм |
| Комплектація | Набір патрубків |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 26 кг |








