0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 5.4 к.с |
| Оберти двигуна: | 4000 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Висока продуктивність, надійність, зносостійкість вдало поєднує в собі агрегат Daishin SCR-50HGD. Це мотопомпа, розроблена для перекачування чистої води. Належить до професійного обладнання. Розглянемо детальніше, які характеристики має мотопомпа.
Область застосування
Агрегат оснащується бензиновим двигуном, потужність якого забезпечує якісний полив та зрошення польових та садових ділянок, що характеризуються великою площею. Може застосовуватись для забезпечення домогосподарств питною водою та у будівництві.
Це універсальна мотопомпа, яка підійде не лише для професійного, а й для побутового застосування. За рахунок стабільної конструкції зручно встановлюється на ділянці з будь-яким рельєфом.
Основні особливості та переваги товару
Мотопомпа бензинова для чистої води, запропонована відомим виробником Daishin, призначена для перекачування рідини, яка містить частинки розміром до 6 мм. Така вода вважається чистою.
Основні технічні характеристики мотопомпи:
- двигун: чотиритактний бензиновий, потужність 4,0 кВт, або 5,4 к.с.;
- максимальна глибина паркану: до 8 м;
- продуктивність: 520 л/хв;
- максимальна висота напору: 32 м;
- діаметр патрубка: 50 мм;
- маса: 26 кг;
- габарити: 55/39/45 см.
Для заправки двигуна агрегату використовується якісний бензин марки А-95 та моторне масло SAE 10W-30. Обладнання не потребує складного технічного обслуговування.
Ключові особливості мотопомпи:
Чотирьохтактний двигун об'ємом 163 см3
Модель оснащується надійним двигуном Honda з повітряним охолодженням, потужність якого досягає 5,5 л. Це забезпечує високу продуктивність, що поєднується з економною витратою палива та зменшеним викидом вихлопних газів навіть при інтенсивних навантаженнях.
Простий запуск
Ручний запуск забезпечується простим витягуванням спеціального шнура. Швидкість запуску не залежить від температурного режиму та погодних умов.
Підйом води на висоту до 32 м
Велика висота водяного стовпа робить перекачування менш трудомістким і швидшим. Це дозволяє не лише оперативно організувати полив ділянок, а й забезпечити водою мешканців дво- чи триповерхового будинку.
Висока продуктивність становить 520 л/хв
Відмінна продуктивність стала ще однією причиною для того, щоб купити бензинову мотопомпу для чистої води моделі Daishin HG 170D. Висока швидкість перекачування забезпечується зносостійкою крильчаткою, виконаною з чавуну.
Знижений рівень шуму та вібрації
Забезпечується міцною рамою з якісними демпферами та алюмінієвим корпусом.
Де купити?
Магазин інструментів та обладнання пропонує великий вибір товарів від відомих в Україні брендів за вигідними цінами. Зробити покупки можна як телефоном, так і онлайн. Пропонуємо великий вибір способів оплати, зокрема, післяплату, повну передоплату, безготівковий розрахунок з ПДВ. Доставка доступна в будь-який регіон, включаючи Київ. Регулярно пропонуємо вигідні акції та знижки для додаткової економії на покупках. Якщо вам потрібна допомога у виборі товарів, зверніться до наших менеджерів.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 5.4 к.с |
| Оберти двигуна | 4000 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | HG 170D |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу |
| Продуктивність, л/хв | 520 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 31.2 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 32 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 550х390х450 мм |
| Комплектація | Набір інструментів; Фільтр - 1; Хомута - 2; Шлангового з'єднувача - 3; Прокладки - 2 |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 26 кг |









