0 грн.
Зробити замовлення
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 5.8 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів: | 1 |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Мотопомпа SCH-5080HX відноситься до лінійки високонапірного обладнання. Вона стала популярною завдяки своїй здатності піднімати воду на значну висоту та забезпечувати потужний натиск. У зв'язку з цим її можна застосовувати у пожежогасінні. Установка оснащена японським двигуном Honda GX200 з верхнім розташуванням клапанів.
Тип двигуна: бензиновий, 4-тактний, одноциліндровий з повітряним охолодженням. Протягом тривалого часу він здатний переносити високі навантаження, що легко справляється з піковими потужностями. Значний запас міцності та довговічності двигуна вдалося створити завдяки використанню сучасних матеріалів. Мотопомпа здатна перегнати за одну хвилину 350 літрів, піднявши її на висоту до 80 метрів.
Область застосування:
Мотопомпа Daishin SCH-5080HX відмінно себе зарекомендувала у пожежогасінні, при осушенні водойм та басейнів, при підйомі води на височині та водонапірні вежі , для подачі технічної води під час вирішення промислових та виробничих завдань
Основні переваги мотопомпи Daishin SCH-5080HX:
- Висока інтенсивність роботи;
- Можливість підняти воду на висоту до 80 метрів;
- Повітряне охолодження двигуна;
- Великий моторесурс агрегату.
Купити Мотопомпа Daishin SCH-5080HX можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 5.8 к.с. |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX 200 |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Допустимий діаметр часток | 6 мм |
| Призначення | Для пожежогасіння; Для перекачування води |
| Продуктивність, л/хв | 350 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 21 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 80 м |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 590х430х510 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 40 кг |









