0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Daishin
- Код товару: 69295-08
- Артикул: 2062344T
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Тип палива: | Дизель |
| Модель двигуна: | FHG DY46/S |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Мотопомпа Daishin PTD405TS - професійна дизельна мотопомпа для сильнозабрудненої води з чудовими показниками: величина фракції, що пропускається, до 31 мм; продуктивність до 108 кубічних метрів за годину. Як силовий привод встановлений дизельний чотиритактний двигун з електростартером. Ця мотопомпа є однією з найпродуктивніших у лінійці бренду. Таким чином, модель призначена для ефективної роботи із сильно забрудненими водами.
Область застосування:
Мотопомпа Daishin PTD405TS сконструйована для вирішення професійних завдань промислового рівня. Вона може переганяти великі обсяги грязьових вод, що актуально на великих будівельних майданчиках, де від безперебійності функціонування устаткування залежить злагодженість проведення робіт загалом. Мотопомпу також застосовують в аграрному секторі, промисловості, у сфері обслуговування житлового фонду, а також при проведенні заходів щодо осушення територій. Загальна технологічність системи робить обладнання особливо затребуваним у промисловому та будівельному секторі. Професійна спрямованість дозволяє цій станції виконувати значний обсяг роботи з високим рівнем ККД.
Основні переваги мотопомпи Daishin PTD405TS:
- Висока інтенсивність роботи;
- Потужний дизельний привід з електростартером;
- Міцна та стійка до ударних впливів крильчатка;
- Великий моторесурс агрегату;
Купити Мотопомпа Daishin PTD405TS можна у нашому магазині “Промтовари”. Менеджер люб'язно відповість на всі питання щодо товару, а його вартість і термін доставки Вас неодмінно порадує.

| Тип двигуна | 4-тактний |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Дизель |
| Модель двигуна | FHG DY46/S |
| Об'єм паливного бака | 4.7 л |
| Тип запуску | Електростарт |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-40 |
| Виробник двигуна | Robin |
| Діаметр патрубка | 100 мм |
| Допустимий діаметр часток | 31 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для буріння свердловин; Для відкачування стічних вод та каналізації |
| Продуктивність, л/хв | 1800 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 108 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Брудна вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 28 м |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 963х540х670 мм |
| Комплектація | Патрубок; Хомут; Свічковий ключ; Фільтр; Інструкція |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 96 кг |








