0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 7.4 к.с. |
| Оберти двигуна: | 3360 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки

Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 7.4 к.с. |
| Оберти двигуна | 3360 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | EX35 |
| Об'єм двигуна | 169 см3 |
| Об'єм масляного картера | 1.2 л |
| Об'єм паливного бака | 3.8 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Subaru |
Характеристики помпи
| Діаметр патрубка | 101 мм |
| Допустимий діаметр часток | 31 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для буріння свердловин; Для відкачування стічних вод та каналізації |
| Продуктивність, л/хв | 2000 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 120 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Брудна вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 23 м |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 750×560×630 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 71.4 кг |
Це цікаво!
Відгуки
Немає відгуків про товар Мотопомпа бензинова Daishin PTX401 T
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар









