0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Daishin
- Код товару: 56816-08
- Артикул: SCR-50HX-NE
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4.8 к.с |
| Оберти двигуна: | 3600 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Професійна мотопомпа Daishin SCR-50HX характеризується високою продуктивністю, відмінною якістю складання та простим технічним обслуговуванням. Це універсальний агрегат, призначений як для побутового, так і для професійного застосування на різних об'єктах, де потрібно забезпечити подачу чистої води. Розглянемо, які особливості має мотопомпа даної моделі.
Область застосування
Устаткування від відомого виробника Daishin використовується в сільському господарстві для ефективного швидкого поливу та зрошення чистою водою рослин, включаючи городні культури, чагарники та квіти. Насос також розроблений для ферм, приватних будинків та дач. Мотопомпа підійде для експлуатації на об'єктах будівництва. За відсутнього централізованого водопостачання підійде для забезпечення водою мешканців будинку. Також ефективно відкачує рідину з ділянок після розливу та рясних опадів.
Основні особливості та переваги товару
Мотопомпа scr 50hx відноситься до техніки, оснащеної бензиновим двигуном. Має портативну (переносну) конструкцію та відносно невеликі габарити.
Ключові технічні характеристики:
- двигун: чотиритактний бензиновий Honda GX160, потужність 4,8 к.с.,
- максимальна глибина паркану: до 8 м;
- діаметр патрубка: 50 мм;
- продуктивність: 520 л/хв;
- максимальна висота тиску води: 32 м;
- маса: 26 кг;
- габарити: 55/39/45 см.
Для заправки мотопомпи використовується бензин марки А-95. Також рекомендується використовувати моторне масло SAE 10W-30.
Перелік особливостей та переваг:
Надійний удосконалений двигун Honda GX160 об'ємом 163 см3 та потужністю 4.8 к.с.
Чотиритактний бензиновий двигун має достатній для ефективної експлуатації ресурс потужності. Має вдосконалену поршневу групу, яка сприяє якісній переробці палива, що дозволяє знизити його витрати.
Автономна робота протягом 1,5 години при 100 процентній заповненості бака
Мотопомпи даної моделі мають бак, що вміщає 3,1 л бензину. Через економне використання палива швидко відкачують воду з ділянки після розливу або опадів.
Швидкий запуск
Ручний стартер дозволяє швидко запустити мотопомпу за будь-якого температурного режиму.
Висока продуктивність на рівні 520 л/хв
Агрегат швидко та ефективно перекачує чисту воду, що містить сторонні частинки діаметром до 6 мм. Це необхідне оперативного забезпечення рідиною малоповерхових житлових будинків, об'єктів сільського господарства.
Міцна рама та корпус
Правильно спроектована рама та алюмінієвий корпус роблять конструкцію помпи максимально стійкою, що допомагає знизити рівень шуму та вібрації.
Мотопомпи бензинові для чистої слабозабрудненої води бренду Daishin мають великий робочий ресурс та відмінну зносостійкість. Компактні розміри значно полегшують транспортування агрегату.
Як купити?
Наш магазин інструментів та обладнання пропонує за демократичними цінами купити техніку та комплектуючі від відомих в Україні виробників. У нас регулярно доступні вигідні знижки та акції для додаткової економії на покупках. Замовлення можна зробити як онлайн, так телефоном. Якщо вам потрібна допомога у виборі товарів, зверніться до наших менеджерів. Сплатити замовлення можна післяплатою, переказом 100 процентів суми через онлайн-банкінг або платіжний термінал. Також доступна оплата товарів за безготівковим розрахунком з ПДВ. Замовлення доставляються до будь-якого регіону, включаючи Київ.

| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4.8 к.с |
| Оберти двигуна | 3600 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Honda |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Допустимий діаметр часток | 8 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу |
| Продуктивність, л/хв | 520 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 31.2 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 32 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 550х390х450 мм |
| Комплектація | Фільтр попереднього очищення; Шлангові з'єднання; Хомути |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 26 кг |








