0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Groz
- Код товару: 55557-27
- Артикул: 60902G
- Наявність: Є в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Індія |
| Тип інструменту: | Фільтр-регулятор |
| Продуктивність: | 1800 л/хв |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Для максимальної ефективності роботи пневмо-систем розроблено широкий ряд спеціальних аксесуарів, одним з яких є фільтр-регулятор-лубрикатор FRCLM Groz 60902G. Пристосування являє собою блок підготовки повітря, який забезпечує очистку і подачу під оптимально необхідним тиском. Блок виготовлений в двухкомпонентной конструкції з якісних зносостійких матеріалів. Важливо відзначити, що фільтруючий елемент має бронзове порошкове покриття з можливістю очищення до 40 мікрон.
Галузь застосування:
Фільтр-регулятор-лубрикатор FRCLM Groz 60902G призначений для використання з різними пневматичними системами і установками на об'єктах промислового класу. Наявність даного пристосування гарантує максимальну ефективність і тривалість роботи устаткування.
Основні переваги фільтра-лубрикатора FRCLM Groz 60902G:
- Спеціалізований блок підготовки повітря;
- Високоточна подача масла з рекомендованою в'язкістю - 32;
- Робочий тиск регулюється в межах від 0.5 до 10 бар;
- Продуктивність досягає 1800 л / хв;
- Фільтруючий елемент - 40 мікрон;
- Стійкість до температур до 60 ° С.
Купити фільтр-регулятор-лубрикатор FRCLM Groz 60902G можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Кращі ціни, консультація фахівця і доставка в найкоротші терміни по території України Вас безумовно порадує.
| Тип інструменту | Фільтр-регулятор |
| Продуктивність | 1800 л/хв |
| Робочий тиск (max) | 0.5 бар; 10 бар |
| Робоча температура (max) | +60°С |
| В'язкість масла | 32 |
| Ступінь очищення | 40 мкр |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Індія |