0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Конструкція: | Масляний |
| Призначення: | Для пневмоінструменту; Для гаражу; Для дачі |
| Тип установки: | Пересувний (на колесах) |
| Живлення: | Мережа |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Живлення | Мережа |
| Потужність | 2200 Вт |
| Потужність, к.с. | 3 к.с. |
| Напруга електричного двигуна | 230 В |
| Тип приводу | Ремінний |
| Частота струму | 50 Гц |
Робочі параметри
| Кількість обертів | 940 об/хв |
| Продуктивність вихідна | 335 л/хв |
| Тиск (max) | 8 бар |
| Кількість колес | 2 |
| Об'єм | 100 л |
| Продуктивність | 335 л/хв |
Конструктивні та функціональні особливості
| Конструкція | Масляний |
| Призначення | Для пневмоінструменту; Для гаражу; Для дачі |
| Тип установки | Пересувний (на колесах) |
| Кількість манометрів | 2 шт |
| Кількість підключень | 2 |
| Кількість циліндрів поршневого блоку | 1 шт |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Розташування ресивера | Горизонтальне |
| Особливості | Регулятор тиску; Реле тиску; Ручка для транспортування; З колесами |
Загальні характеристики
| Вид | Компресор |
| Гарантія | 12 міс |
| Тип | Поршневий |
| Габарити (ДхШхВ) | 1060x400x770 мм |
| Комплектація | Колеса пластикові; Комплект кріплень для коліс (1 болт, 1 шайба, 1 гайка); Гумова ніжка; Комплект кріплень для ніжки (1 болт, 1 шайба, 1 гайка); Рукоятка до компресора; Сапун картера пластиковий |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 73 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Компресор Forte ZA 65-100
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
