0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Тип запуску: | Ручний |
| Тип: | Пневматичний |
| Комплектація: | Пневматический вантуз ROPUMP с поворотной присоской |
| Діаметр прочищення труби (макс.): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Пневматичний вантуз ROTHENBERGER ROPUMP 71991 - апарат для прочищення засмічень в трубах раковин, ванн, туалетів за допомогою так званого "гідравлічного удару". Це ручний пристрій, з яким під силу впоратися навіть новачкові в подібних делах.Данное пристрій оснащений рухомий поворотною присоскою, інша частина вантуза працює за принципом стандартного насоса, але тут вода під тиском впорається майже з будь-якими застоями і засмічення в ваших будинках.
Переваги ROTHENBERGER ROPUMP 71991:
- Зручна конструкція;
- Недорогий і ефективний інструмент;
- Зрозумілий і простий у використанні;
- Невелика вага і габарити.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Тип запуску | Ручний |
Характеристики механічної прочищувальної машини
| Діаметр прочищення труби (макс.) | 100 мм |
| Тип прочищувальної машини | Ручна |
Загальні характеристики
| Тип | Пневматичний |
| Комплектація | Пневматический вантуз ROPUMP с поворотной присоской |
| Вага | 0.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Пневматичний вантуз ROTHENBERGER ROPUMP 71991
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
