0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3082-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Weitwurf Small-Jet 3D 1120"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 2.2 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-DüsenWeitwurf Small-Jet 3D - легкаявисокоеффектівная насадка, з соплами із зносостійкого матеріалу VA. 3D-потік обробленої води і кут розпилення 7 градусів дають цій насадці можливість очищення оптимальної емкостігрязі при оптимальному напорі. Насадка використовується для очищення каналів отпеска, бруду, гравію, і каменю в великих обсягах.
| 1120 | G 1 " | 260-360 | 150-300 | 70 x 125 | 2,2 | 8 x M 8 | - | - |
П реімущества USB-Düsen Weitwurf Small-Jet 3D:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· загартовані сопла
· висока ефективність очищення
· тривалий термін служби
Купити Насадку USB-Düsen Weitwurf Small-Jet 3D 1120 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Weitwurf Small-Jet 3D 1120, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм |
| Тип з'єднання | G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 70 х 125 мм |
| Витрата води (min) | 260 л/хв |
| Витрата води (max) | 360 л/хв |
| Сопла (задні) | 8 х М 8 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |