0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3071-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Weitwurf Jet 3D"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 20 кг; 9.5 кг; 8 кг; 5.2 кг |
| Діаметр труби (min): | 400 мм; 300 мм; 250 мм; 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Weitwurf Jet 3D - насадка 3D потокводи якої, з кутом розпилення 7 ° або 7 ° / 15 ° дає можливість при великому напорі очищати великі обсяги бруду. Соплаізготовлени із зносостійкого загартованого VA матеріалу. Насадка дає возможностьвимивать пісок, бруд, гравій, і камінь у великих обсягах.
| 1152 | G 1 1/2 " | 400 | 400-1200 | 160 x 260 | 12 x G1 / 4 " | - | - | |
| +1154 | G 1 1/4 " | 360 | 300-800 | 120 x 200 | 9,5 | 10 x G1 / 4 " | - | - |
| одна тисяча сто п'ятьдесят шість | G 1 " | 260 | 250-600 | 110 x 180 | 8 | 8 x G1 / 4 " | - | - |
| 1 157 | G 1 " | 260 | 200-500 | 100 x 155 | 5,2 | 8 x G1 / 4 " | - | - |
| 1158 | G 3/4 " | 100 | 200-400 | 100 x 155 | 5,2 | 8 x G1 / 4 " | - | - |
П реімущества Насадки USB-Düsen Weitwurf Jet 3D: · нержавіюча сталь · відсутність зносу через іржу · тривалий термін служби · загартований корпус сопла · високі тягові
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 400 мм; 300 мм; 250 мм; 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 1200 мм; 800 мм; 600 мм; 500 мм; 400 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/2?; G 1 1/4?; G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 160 х 260 мм; 120 х 200 мм; 110 х 180 мм; 100 х 155 мм |
| Витрата води (max) | 400 л/хв; 360 л/хв; 260 л/хв; 100 л/хв |
| Сопла (задні) | 12 x G 1/4”; 10 х G 1.4ʺ; 8 x G 1/4” |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 20 кг; 9.5 кг; 8 кг; 5.2 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Weitwurf Jet 3D
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар