0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3119-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Vibrations D"usen 1339-1341"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.6 кг; 0.15 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм; 40 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Vibrations Düsen - насадка, що виробляє дисбаланс від сильних вібрацій, ідеально підходять для розчинення відкладень і наростів в пластикових трубах.
Перевага цього типу поворотних сопел є те, що стінка труби не піддається прямому механічній дії, як наприклад при обробці з фрезами або ланцюговими стропами, при цьому розчиняючи засмічення за рахунок вібрації, не залишаючи подряпин, і не пошкоджуючи труби.
Використання Насадк і USB-Düsen Vibrations Düsen має виконуватися тільки в добре збережених пластикових трубах.
| тисяча триста тридцять дев'ять | G 1/2 " | 40-100 | 100-200 | 40 x 70 | 3 x M 6 | - | 3 x M 6 | |
| 1340 | G 3/8 " | 20-50 | 40-100 | 30 x 55 | 0,15 | 3 x M 4 | - | 3 x M 4 |
| тисяча триста сорок одна | G 1/4 " | 20-50 | 40-100 | 30 x 55 | 0,15 | 3 x M 4 | - | 3 x M 4 |
Купити Насадку USB-Düsen Vibrations Düsen 1339-1341 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Vibrations Düsen 1339-1341, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм; 40 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм; 100 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2?; G 3/8?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 70 мм; 30 х 55 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв; 20 л/хв |
| Витрата води (max) | 100 л/хв; 50 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 6; 3 х М 4 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6; 3 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.6 кг; 0.15 кг |