0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3117-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Vibrations D"usen 1335/1336"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 6.5 кг; 0.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм; 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Vibrations Düsen - насадка, чтопроізводіт дисбаланс від сильних вібрацій, ідеально підходять для раствореніяотложеній і наростів в пластикових трубах.
Перевага цього типу поворотних сопел єте, що стінка труби не піддається прямому механічній дії, какнапрімер при обробці з фрезами або ланцюговими стропами, при цьому растворяязасоренія за рахунок вібрації, не залишаючи подряпин, і не пошкоджуючи труби.
Використання Насадк і USB-Düsen Vibrations Düsen має виполнятьсятолько в добре збережених пластикових трубах.
| +1335 | G 1 1/4 " | 400-600 | 200-500 | 90 x 180 | 6 x M 12 | - | 3 x M12 | |
| 1336 | G 1 " | 260-360 | 150-300 | 50 x 75 | 0,3 | 6 x M 12 | - | 3 x M12 |
Купити Насадку USB-Düsen Vibrations Düsen 1335/1336 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Vibrations Düsen 1335/1336, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 200 мм; 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 500 мм; 300 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 90 х 180 мм; 50 х 75 мм |
| Витрата води (min) | 400 л/хв; 260 л/хв |
| Витрата води (max) | 600 л/хв; 360 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 12 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг; 0.3 кг |