0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3079-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Universal 3D 1075"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Universal 3D - насадка, виготовлені з нержавіючої сталі, з комбінованими кутами променя 15 ° і 25 °, придатна для всебічної очищення стоків. Оптимізований 3D потік забезпечує високий рівень ефективності очищення і натиск.
| 1075 | G 1/2 " | 40-80 | 100-150 | 40 x 60 | 0,3 | 6 x M 6 | 1 x M 6 | - |
П реімущества USB-Düsen Universal 3D:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· немає смуг
· висока ефективність очищення
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Universal 3D 1075 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Universal 3D 1075, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 60 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв |
| Витрата води (max) | 80 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Сопла (передні) | 1 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.3 кг |