0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3127-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo S-400"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 12 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Turbo S-400 - н асадка, з двіжущейсятурбіной, придатної для видалення вкоріненості і ізвестеподобних отложеній.Благодаря високій швидкості насадка вирішує навіть найважчі укорененностіпочті без зусиль.
Висока швидкість обертання досягається за счетпрівода турбіни. Як додатковий аксесуар рекомендується роліковиецепі з ріжучими ножами.
| 2500 | G1 " | 200-250 | 200-400 | 180 x 540 | 12 | 3 x M 12 | - | 3 x M 12 |
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo S-400:
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo S-400:
| 2 5 10 | стандартна ланцюг00 |
| 2 5 11 | Стандартна ланцюг 250 |
| 2 5 12 | Стандартна ланцюг 300 |
| 2513 | Стандартна ланцюг 350 |
| 251 4 | Стандартна ланцюг 40 0 |
| 2 5 10 D | Алмазна ланцюг 200 |
| 2 5 11 D | Алмазна ланцюг 250 |
| 2 5 12 D | Алмазна ланцюг 300 |
| 2513 D | Алмазна ланцюг 35 0 |
| 251 4 D | Алмазна ланцюг 400 |
| 2 5 10 М | Ланцюг з ножем 2 00 |
| 2 5 11 М | Ланцюг з ножем 250 |
| 2512М | Ланцюг з ножем 300 |
| Діаметр труби (min) | 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 400 мм |
| Тип з'єднання | G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 180 х 540 мм |
| Витрата води (min) | 200 л/хв |
| Витрата води (max) | 250 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 12 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 12 кг |