0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3129-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo IV"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 45 кг |
| Діаметр труби (min): | 400 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Turbo IV - н асадка, з двіжущейсятурбіной, придатної для видалення вкоріненості і ізвестеподобних отложеній.Благодаря високій швидкості насадка вирішує навіть найважчі укорененностіпочті без зусиль.
Висока швидкість обертання досягається за счетпрівода турбіни. Як додатковий аксесуар рекомендується роліковиецепі з ріжучими ножами.
| 2350 | G1 1/4 " | 350-400 | 400-1000 | 380 x 1000 | 45 | 3 x G1 / 4 " | - | 6 x M 12 |
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo IV:
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo IV:
Стандартна ланцюг 4 00
| 2 35 0 | |
| 2 355 | Стандартна ланцюг 500 |
| 2 356 | Стандартна ланцюг 600 |
| 2 354М | Ланцюг з ножем 4 00 |
| 2 355М | Ланцюг з ножем 500 |
| 2 354 D | Алмазна ланцюг 400 |
| 2 355 D | Алмазна ланцюг 500 |
| 2 366М | Зірочка 250 мм з 3 ціп ями 3/4 "/ 1", для труби Ø 600 мм |
| 2 368М | Зірочка 5 0 0 мм з 8 ціп ями 3/4 ", для труби Ø 8 00 мм |
| 2370м | Зірочка 5 0 0 мм з 8 ціп ями 3/4 ", для труби Ø 10 00 мм |
| Діаметр труби (min) | 400 мм |
| Діаметр труби (max) | 1000 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 380 х 1000 мм |
| Витрата води (min) | 350 л/хв |
| Витрата води (max) | 400 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 x G 1/4” |
| Сопла (бокові) | 6 х М 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 45 кг |