0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3128-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo III"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 20 кг |
| Діаметр труби (min): | 250 мм; 500 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Turbo III - н асадка, з двіжущейсятурбіной, придатної для видалення вкоріненості і ізвестеподобних отложеній.Благодаря високій швидкості насадка вирішує навіть найважчі укорененностіпочті без зусиль.
Висока швидкість обертання досягається за счетпрівода турбіни. Як додатковий аксесуар рекомендується роліковиецепі з ріжучими ножами.
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo III:
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo III:
| 2300 | G1 ", G1 1/4" | 300-350 | 250-500 / 1000 | 235 x 720 | 20 | 3 x M 12 | - | 3 x M 12 |
Стандартна ланцюг 25 0
| 23 10 | |
| 23 11 | Стандартна ланцюг 30 0 |
| 23 12 | Стандартна ланцюг 350 |
| 2313 | Стандартна ланцюг 40 0 |
| 231 4 | Стандартна ланцюг 5 0 0 |
| 23 10 D | Алмазна ланцюг 250 |
| 23 11 D | Алмазна ланцюг 30 0 |
| 23 12 D | Алмазна ланцюг 350 |
| 2313 D | Алмазна ланцюг 40 0 |
| 231 4 D | Алмазна ланцюг 5 00 |
| 23 10 М | Ланцюг з ножем 25 0 |
| 23 11 М | Ланцюг з ножем 30 0 |
| 2312М | Ланцюг з ножем 350 |
| Діаметр труби (min) | 250 мм; 500 мм |
| Діаметр труби (max) | 1000 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 235 х 720 мм |
| Витрата води (min) | 300 л/хв |
| Витрата води (max) | 350 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 12 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 20 кг |