0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3126-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo II Flex"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 7.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen TurboII Ausführung mit Gleitkufen - н асадка, з двіжущейсятурбіной, придатної для видалення вкоріненості і ізвестеподобних отложеній.Благодаря високій швидкості насадка вирішує навіть найважчі укорененностіпочті без зусиль.
Висока швидкість обертання досягається за счетпрівода турбіни. Як додатковий аксесуар рекомендується роліковиецепі з ріжучими ножами.
| 2200 | G1 ", G3 / 4" | 120-150 | 150-300 | 135 x 430 | 7,3 | 3 x M 12 | - | 3 x M 6 |
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo II Flex:
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo II Flex:
| 225 1 | санчата 150 |
| +2252 | санчата 200 |
| 2253 | санчата 250 |
| 2254 | Санчата 3 0 0 |
| 22 10 | Набір ланцюгів 150 |
| 22 11 | Набір ланцюгів 200 |
| 22 12 | Набір ланцюгів 250 |
| 2213 | Набір ланцюгів 300 |
| 22 10М | Ланцюг з ножем 150 |
| 22 11М | Ланцюг з ножем 200 |
| 22 12М | Ланцюг з ножем 250 |
| 2213M | Ланцюг з ножем 3 00 |
| 22 10 S | Ланцюг з гвинтом 150 |
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 135 х 430 мм |
| Витрата води (min) | 120 л/хв |
| Витрата води (max) | 150 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 12 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 7.3 кг |