0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3125-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo II Ausf"uhrung mit Gleitkufen"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 3 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen TurboII Ausführung mit Gleitkufen - насадка встановлена вконструкцію коротше, ніж Turbo II з гнучкою кареткою, і має більш низький вес.Такім чином вужчими листами можна керувати в той час, коли большойнапор не потрібно.
Насадка, з рухомої турбіною, придатної дляудаленія вкоріненості і ізвестеподобних відкладень. Завдяки високій скоростінасадка вирішує навіть найважчі вкоріненості майже без зусиль.
| 2250 | G1 ", G3 / 4" | 120-150 | 150-300 | 135 x 230 | 3,0 | 3 x M 6 | - | 3 x M 6 |
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo II Ausführung mit Gleitkufen :
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo II Ausführung mit Gleitkufen:
| 225 1 | санчата 150 |
| +2252 | санчата 200 |
| 2253 | санчата 250 |
| 2254 | Санчата 3 0 0 |
| 22 10 | Набір ланцюгів 150 |
| 22 11 | Набір ланцюгів 200 |
| 22 12 | Набір ланцюгів 250 |
| 2213 | Набір ланцюгів 300 |
2213M
| 22 10М | Ланцюг з ножем 150 |
| 22 11М | Ланцюг з ножем 200 |
| 22 12М | Ланцюг з ножем 250 |
| Ланцюг з ножем 3 00 |
| 22 10 S | Ланцюг з гвинтом 150 |
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 135 х 230 мм |
| Витрата води (min) | 120 л/хв |
| Витрата води (max) | 150 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 3 кг |