0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3124-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo I"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.2 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Turbo I - насадка, з рухомої турбіною, придатної для видалення вкоріненості і ізвестеподобних відкладень. Завдяки високій швидкості насадка вирішує навіть найважчі вкоріненості майже без зусиль.
| 2100 | G1 / 2 ", G3 / 4" | 50-80 | 100-200 | 60 x 140 | 1,2 | 3 x M 6 | - | 3 x M 6 |
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo I:
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo I:
| 2 1 01 | санчата 100 |
| 2 1 02 | санчата 125 |
| 2 1 03 | санчата 150 |
| 2104 | Санчата 20 0 |
| 2 1 10 | Стандартна ланцюг 100 |
| 2 1 11 | Стандартна ланцюг 125 |
| 2 1 12 | Стандартна ланцюг 150 |
| 2113 | Стандартна ланцюг 200 |
| 2 1 10М | Ланцюг з ножем 100 |
| 2 1 11М | Ланцюг з ножем 125 |
| 2 1 12М | Ланцюг з ножем 150 |
| 2113M | Ланцюг з ножем 200 |
| 2 1 10 S | Ланцюг з гвинтом 100 |
| 2 1 11 S |
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 60 х 140 мм |
| Витрата води (min) | 50 л/хв |
| Витрата води (max) | 80 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.2 кг |