0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3123-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbo 0"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.8 кг |
| Діаметр труби (min): | 70 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-DüsenTurbo 0 - насадка, з рухомої турбіною, придатної для видалення вкоріненості і ізвестеподобних відкладень. Завдяки високій швидкості насадка вирішує навіть найважчі вкоріненості майже без зусиль.
| 2000 | G1 / 2 ", G3 / 8", G 1/4 " | 30-60 | 70-150 | 50 x 100 | 0,8 | 6 x M 6 | - | 3 x M 6 |
П реімущества Насадка USB-Düsen Turbo 0:
· пристрій повністю виготовлено з алюмінію / нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· регулювання розміру повороту регулювального колеса
· немає монтажних робіт при коригуванні
· гарантує рециркуляцию води
Аксесуари для насадки USB-Düsen Turbo 0:
| 2001 | санчата 1002002 | санчата 125 |
| 2003 | санчата 150 |
| 2010 | Стандартна ланцюг 100 |
| 2011 | Стандартна ланцюг 125 |
| 2012 | Стандартна ланцюг 150 |
| 2010м | Ланцюг з ножем 100 |
| 2011-му | Ланцюг з ножем 125 |
| 2012М | Ланцюг з ножем 150 |
| 2010 S | Ланцюг з гвинтом 100 |
| 2011 S | Ланцюг з гвинтом 125 |
| 2012 S | Ланцюг з гвинтом 150 |
| 201 5 | Ланцюг VA 100 |
| Діаметр труби (min) | 70 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2?; G 3/8?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 50 х 100 мм |
| Витрата води (min) | 30 л/хв |
| Витрата води (max) | 60 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.8 кг |