0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3122-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbinchen 1997"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.4 кг |
| Діаметр труби (min): | 50 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Turbinchen - насадка, дляудаленія коренів і відкладень, або розбиття закупорки. Компактна конструкція.Ідеально підходить для ополіскування автомобілів з невеликою проізводітельностьюнасоса. Додатково зменшений на 3/8 " або 1/4 " сопла з нержавіючої сталі
| тисяча дев'ятсот дев'яносто сім | G 1/2 " | 30-120 | 50-100 | 35 x 90 | 0,4 | 6 x M 5 | - | 3 x M 4 |
Купити Насадку USB-Düsen Turbinchen 1997 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Turbinchen 1997, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 50 мм |
| Діаметр труби (max) | 100 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 35 х 90 мм |
| Витрата води (min) | 30 л/хв |
| Витрата води (max) | 120 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 5 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 4 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.4 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Turbinchen +1997
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар