0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3130-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Turbiket"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.5 кг |
| Діаметр труби (min): | 80 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Turbiket - насадка з обертає турбіну з шарікоподшіпніковиммеханізмом, призначена для очищення вкорінення і кальцинованих труб. Четирехграннаяцепь приєднана двома кінцями до корпусу відкривається під час обертання. Регуліруемийразмер ланцюга дає можливість регулювати розмір обробки від 80 до 150 мм, прііспользованіі безступінчатим направляючої каретки УФС навіть до 250 мм.
| 2400 | G3 / 4 ", G1 / 2" | 50-150 | 80-150 | 60 x 150 | 1,5 | 6 x М 6 | - | 3 x М 6 |
П реімущества USB-Düsen Turbiket:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· загартована насадка фрези
Купити Насадку USB-Düsen Turbiket дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку Turbiket, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 80 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм |
| Тип з'єднання | G 3/4?; G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 60 х 150 мм |
| Витрата води (min) | 50 л/хв |
| Витрата води (max) | 150 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |