0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3076-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Tri-Jet 3D"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 20 кг; 10.5 кг; 8 кг; 5.5 кг |
| Діаметр труби (min): | 400 мм; 300 мм; 250 мм; 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Tri-Jet 3D - потужний насадка з 3Dобработкой подачі води і 3 кутами променя (8 ° / 16 ° / 26 °) що дає їй оптимальну продуктивність. За допомогою різних конфігураційколец форсунки, фокус може бути призначений в міру необхідності.
| тисяча двісті двадцять п'ять | G 1 1/2 " | 400 | 400-1200 | 160 x 260 | 20 | 15 x G1 / 4 " | - | - |
| 1220 | G 1 1/4 " | 350 | 300-1000 | 120 x 200 | 10,5 | 15 x M 12 | - | - |
| 1218 | G 1 " | 300 | 250-800 | 110 x 180 | 8 | 15 x M 12 | - | - |
| 1213 | G 1 " | 200-500 | 100 x 155 | 5,5 | 12 x M 12 | - | - |
П реімущества USB-Düsen Tri-Jet3D:
· Все з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· тривалий термін служби
· змінні пріоритети для очищення
· високі тягові
· відмінна продуктивність очищення
Купити НасадкуUSB-Düsen Weitwurf Jet 3D дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.Якщо Ви вирішили купити НасадкуаUSB-Düsen Weitwurf
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 400 мм; 300 мм; 250 мм; 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 1200 мм; 1000 мм; 800 мм; 500 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/2?; G 1 1/4?; G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 160 х 260 мм; 120 х 200 мм; 110 х 180 мм; 100 х 155 мм |
| Витрата води (max) | 400 л/хв; 350 л/хв; 300 л/хв; 250 л/хв |
| Сопла (задні) | 15 x G 1/4”; 15 х М 12; 12 х М 12 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 20 кг; 10.5 кг; 8 кг; 5.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Tri-Jet 3D
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар