0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3092-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Super 12"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 40 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Super 12 - високомощнаянасадка, 12 форсунок якої забезпечують потужний струмінь під кутом 15 °. насадка виконана свисокопрочного матеріалу.
| 1205 | G 1/2 " | 50-70 | 40-150 | 30 x 50 | 0,1 | 1 x M 4 | - |
Купити НасадкуUSB-Düsen Super 12 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити НасадкуUSB-Düsen Super 12, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 40 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 30 х 50 мм |
| Витрата води (min) | 50 л/хв |
| Витрата води (max) | 70 л/хв |
| Сопла (задні) | 12 х М 4 |
| Сопла (передні) | 1 х М 4 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.1 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Super 12
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар