0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3068-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Strahlrohrd"usen 2704"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 46 кг |
| Діаметр труби (min): | 1500 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Strahlrohrd üsen 2704 підходить для великого водопровідного профілю. Він працює по прінціпуВентурі, і справляється з великою кількістю пухких відкладень, таких як бруд, пісок, гравій і т.д. Під час роботи USB-Düsen Strahlrohrd üsen сопло повинно бути повністю занурене у воду.
| 2704 | G 1 1/4 " | 350 | 1500-4000 | 400 x 690 | 46 | 2 x тисячі шістсот шістьдесят два | -- |
Купити НасадкуUSB-Düsen Strahlrohrdüsen 2704 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити НасадкуUSB-Düsen Strahlrohrdüsen 2704, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 1500 мм |
| Діаметр труби (max) | 4000 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 400 х 690 мм |
| Витрата води (max) | 350 л/хв |
| Сопла (задні) | 2 х 1662 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 46 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Strahlrohrdüsen 2704
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар