0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3069-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Strahlrohrd"usen 2700/2702"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 27 кг; 42 кг |
| Діаметр труби (min): | 1200 мм; 1500 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Strahlrohrdüsen 2700/2702 підходить для великого водопровідного профілю. Він працює по прінціпуВентурі, і справляється з великою кількістю пухких відкладень, таких як бруд, пісок, гравій і т.д.
Під час роботи USB-Düsen Strahlrohrd üsen сопло повинно бути повністю занурене у воду.
| 2700 | G 1 " | 300 | 1200-3000 | 300 x 650 | 27 | 1 x +1662 | - | -2702 | G 1 1/4 " | 350 | 1500-4000 | 400 x 700 | 42 | 1 x 1660 | - | - |
Купити Насадка USB-Düsen Strahlrohrdüsen 2700/2702 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадка USB-Düsen Strahlrohrdüsen 2700/2702, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 1200 мм; 1500 мм |
| Діаметр труби (max) | 3000 мм; 4000 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 300 х 650 мм; 400 х 700 мм |
| Витрата води (max) | 300 л/хв; 350 л/хв |
| Сопла (задні) | 1 х 1662; 1 х 1660 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 27 кг; 42 кг |