0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3093-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Standard"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.9 кг; 0.6 кг; 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм; 100 мм; 50 мм; 40 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Standard - проста, але ефективна насадка для очищення водостоків, також відома як «Verstopfungsdüse» з струменем в передній площині, або переднім блайндом відповідним для вирішення менш засмічених або для промивання невеликих забруднених труб. Також доступна в сферичній формі.
| тисяча двісті п'ятьдесят одна | G 1 1/4 " | 400-600 | 150-300 | 60 x 85 | 0,9 | 10 x M 8 | 1 x M 6 | - |
| тисяча двісті п'ятьдесят чотири | 260-360 | 150-250 | 50 x 77 | 0,6 | 10 x gebohrt | 1 x M 6 | - | |
| 1256 | G 1 " | 260-360 | 150-250 | 50 x 77 | 0,6 | 10 x M 6 | 1 x M 6 | - |
| тисяча двісті п'ятьдесят сім | G 3/4 " | 100-200 | 100-200 | 40 x 60 0,1 | 8 x M 6 | 1 x M 6 | - | |
| +1259 | G 3/4 " | 100-200 | 100-200 | 40 x 60 | 0,1 | 6 x M 6 | 1 x M 6 | - |
| 1268 | G 3/8 " | 30-50 | 50-100 | 25 x 35 | 0,1 | 6 x gebohrt | 1 x M 5 | - |
| G 1/4 " | 10-40 | 40-100 | 20 x 20 | 0,1 |
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 150 мм; 100 мм; 50 мм; 40 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм; 250 мм; 200 мм; 100 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1?; G 3/4?; G 3/8?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 60 х 85 мм; 50 х 77 мм; 40 х 60 мм; 25 х 35 мм; 20 х 20 мм |
| Витрата води (min) | 400 л/хв; 260 л/хв; 100 л/хв; 30 л/хв; 10 л/хв |
| Витрата води (max) | 600 л/хв; 360 л/хв; 200 л/хв; 50 л/хв; 40 л/хв |
| Сопла (задні) | 10 х М 8; 10 x gebohrt; 10 х М 6; 8 х М 6; 6 х М 6; 6 x gebohrt |
| Сопла (передні) | 1 х М 6; 1 х М 5 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.9 кг; 0.6 кг; 0.1 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Standard
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар