0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3095-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Standard 1262"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 50 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Standard - проста, але ефективна насадка для очищення водостоків, також відома як «Verstopfungsdüse» з струменем в передній площині, або переднім блайндом відповідним для вирішення менш засмічених або для промивання невеликих забруднених труб. Також доступна в сферичній формі.
| 1262 | G 1/2 " | 40-120 | 50-150 | 32 x 27 | 0,1 | 6 x M 4 | 1 x M 4 | - |
П реімущества USB-Düsen Standard:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· обслуговуюча
Купити Насадку USB-Düsen Standard тисяча двісті шістьдесят дві дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Standard 1262, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 50 мм |
| Діаметр труби (max) | 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 32 х 27 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв |
| Витрата води (max) | 120 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 4 |
| Сопла (передні) | 1 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.1 кг |