0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3139-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Spin-Jet 5050"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 2.2 кг |
| Тип з'єднання: | G 1/2ʺ |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Spin-Jet - насадка для чісткіколодцев, стояків і бочок з мінімальною витратою води. USB-Düsen Spin-Jet обеспечіваютпревосходную очищення дренажу. Можливість чистити криниці, стояки або бочки смінімальним витратою - 40 літрів в хвилину. П залишається в 3 різних розмірах шлангів.
Можетіспользоваться зі 100відсотків переробленого водою.
| 5050 | G 1/2 " | 40 | --- | 250 x 160 | --- | 3 x M 6 | 4 x G 1/4 " |
П реімущества USB-Düsen Spin-Jet:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· швидке розчинення засмічень
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Spin-Jet 5050 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Spin-Jet 5050, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua Інструменту для прочищення труб.
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 250 х 160 мм |
| Витрата води (max) | 40 л/хв |
| Сопла (передні) | 3 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 4 х G 1.4ʺ |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |