0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3064-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Speed Power"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 25 кг; 15 кг; 12 кг |
| Діаметр труби (min): | 600 мм; 500 мм; 300 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Speed Power - потужна овальна насадка для швидкого очищення дна каналів, кут пучка води 7 °, для каменів, щебеню, шлаку, з дуже хорошою пропускною спроможністю.
Насадка USB-Düsen Speed Power оснащена ваговим маятником. Таким чином, пучок розпилення сопла під час процесу очищення завжди спрямований у нижні частини каналу і досягає високу ефективність очищення.
Насадка USB-Düsen Speed Power є ідеальною насадкою для очищення каналізаційних каналів, а також невеликих, криглих колекторів розміру 250 - 800 мм.
| 1030 | G 1 1/4 " | 400 - 800 | 600 - 1500 | 220 x 500 | 25 | - | - | |
| 1035 | G 1 1/4 " | 330 - 640 | 500 - 1000 | 160 x 400 | 15 | 8 x M 12 | - | - |
| 1038 | G 1 " | 260 - 330 | 300 - 800 | 140 x 400 | 12 | 8 x M 12 | - | - |
П реімущества USB-Düsen Speed Power:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· тривалий термін служби
· високе тягове зусилля
· відмінна продуктивність очищення (бруд, камені, гравій, пісок)
Купити Насадку USB-DüsenSpeed Power дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-DüsenSpeed Power, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 600 мм; 500 мм; 300 мм |
| Діаметр труби (max) | 1500 мм; 1000 мм; 800 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 220 х 500 мм; 160 х 400 мм; 140 х 400 мм |
| Витрата води (min) | 400 л/хв; 330 л/хв; 360 л/хв |
| Витрата води (max) | 800 л/хв; 640 л/хв; 330 л/хв |
| Сопла (задні) | 8 x G 1/4”; 8 х М 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 25 кг; 15 кг; 12 кг |