0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3106-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Schiebed"use"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 40 мм; 30 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Schiebedüse - очисна насадка без струменя в зворотну площину. Насадка має 6 сопел з 15 ° струменем. Насадка використовується для будинку, щоб очистити засмічення або пряме перенесення розчиненого матеріалу.
| 1140 | G 1/2 " | 30-70 | 40-200 | 30 x 40 | 0,1 | - | 7 x M 6 | - |
| 1142 | 20-60 | 30-80 | 20 x 30 | 0,1 | - | 6 x gebohrt, 1 x zentrisch | - |
П реімущества USB-Düsen Schiebedüse:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· чистка передній струменем
Купити Насадку USB-Düsen Schiebedüse дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Schiebedüse, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 40 мм; 30 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм; 80 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 30 х 40 мм; 20 х 30 мм |
| Витрата води (min) | 30 л/хв; 20 л/хв |
| Витрата води (max) | 70 л/хв; 60 л/хв |
| Сопла (передні) | 7 х М 6; 6 x gebohrt; 1 x zentrisch |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.1 кг |