0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3114-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rotor D"use 1364/1365"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.15 кг; 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 30 мм; 25 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rotor Düse - підходить для радіальної очищення, щоб видалити мастило або легкі відкладення. Обертається пучок з кутом 90 ° / 75 ° / 60 ° / 25 °.
| 1364 | G 1/4 " | 20-50 | 30-100 | 20 x 40 | 0,15 | nur Rotor gebohrt 3 x 45 ° | - | - |
| 1365 | G 1/8 " | 25-100 | 16 x 34 | 0,1 | nur Rotor gebohrt 3 x 45 ° | - | - |
П реімущества USB-Düsen Rotor Düse 1364/1365:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
Купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1364/1365 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1364/1365, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 30 мм; 25 мм |
| Діаметр труби (max) | 100 мм |
| Тип з'єднання | G 1/4?; G 1/8ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 20 х 40 мм; 16 х 34 мм |
| Витрата води (min) | 20 л/хв; 12 л/хв |
| Витрата води (max) | 50 л/хв; 25 л/хв |
| Сопла (задні) | nur Rotor gebohrt 3 x 45° |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.15 кг; 0.1 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Rotor Düse 1364/1365
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар