0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3113-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rotor D"use 1357/1360/1362"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.5 кг; 0.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм; 50 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rotor Düse - підходить для радіальної очищення, щоб видалити мастило або легкі відкладення. Обертається пучок з кутом 90 ° / 75 ° / 60 ° / 25 °.
| +1357 | G 1/2 " | 40-100 | 100-200 | 40 x 75 | 0,5 | 3 x M 6 | - | 3 x M 6 |
| 1360 | G 3/8 " | 50-150 | 30 x 55 | 0,3 | 3 x M 4 | - | 3 x M 4 | |
| тисячу триста шістьдесят два | G 1/4 " | 20-50 | 50-150 | 30 x 55 | 0,3 | 3 x M 4 | - | 3 x M 4 |
П реімущества USB-Düsen Rotor Düse 1357/1360/1362:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
Купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1357/1360/1362 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1357/1360/1362, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм; 50 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм; 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2?; G 3/8?; G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 75 мм; 30 х 55 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв; 20 л/хв |
| Витрата води (max) | 100 л/хв; 60 л/хв; 50 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 х М 6; 3 х М 4 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6; 3 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.5 кг; 0.3 кг |