0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3112-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rotor D"use 1351/1352"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.5 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rotor Düse - підходить для радіальної очищення, щоб видалити мастило або легкі відкладення. Обертається пучок з кутом 90 ° / 75 ° / 60 ° / 25 °.
| 1351 | G 1 " | 100-360 | 100-400 | 60 x 105 | 1,5 | 6 x M 6 | - | 3 x M 6 |
| одна тисяча триста п'ятьдесят дві | G 3/4 " | 100-250 | 50 x 95 | 1,5 | 6 x M 6 | - | 3 x M 6 |
П реімущества USB-Düsen Rotor Düse 1351/1352:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
Купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1351/1352 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1351/1352, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 400 мм; 250 мм |
| Тип з'єднання | G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 60 х 105 мм; 50 х 95 мм |
| Витрата води (min) | 100 л/хв |
| Витрата води (max) | 360 л/хв; 200 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 6 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Rotor Düse 1351/1352
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар