0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3111-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rotor D"use 1345/1350"
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 6.4 кг; 4.2 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм; 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rotor Düse - підходить для радіальної очищення, щоб видалити мастило або легкі відкладення. Обертається пучок з кутом 90 ° / 75 ° / 60 ° / 25 °.
| +1345 | G 1 1/4 " | 400-600 | 200-500 | 90 x 180 | 6,4 | 6 x M 12 | - | 3 x M12 |
| 1350 | G 1 " | 150-400 | 80 x 140 | 4,2 | 6 x M 12 | - | 3 x M12 |
П реімущества USB-Düsen Rotor Düse 1345/1350:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
Купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1345/1350 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Rotor Düse 1345/1350, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
Характеристики
Характеристики насадки для гідродинамічної машини
| Діаметр труби (min) | 200 мм; 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 500 мм; 400 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 90 х 180 мм; 80 х 140 мм |
| Витрата води (min) | 400 л/хв; 260 л/хв |
| Витрата води (max) | 600 л/хв; 360 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 12 |
| Сопла (бокові) | 3 х М 12 |
Загальні характеристики
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 6.4 кг; 4.2 кг |
Відгуки
Немає відгуків про товар Насадка USB-Düsen Rotor Düse 1345/1350
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар