0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3134-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rohr-Wolf 1977"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 25 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rohr-Wolf - насадка є агресивним робочим інструментом наоснове ротора з прикріпленим інструментом. Його гостра швидко вращающаясярежущая головка підходить для свердління або фрезерування через разнообразниезасори.
| 1977 | G 1/4 " | 20 - 70 | 25-70 | 20 x 42 | 0,1 | 3 x gebohrt | - | 3 x gebohrt |
П реімущества USB-Düsen Rohr-Wolf:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· ротор з хорошими властивостями ковзання
· загартована головка фрези
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Rohr-Wolf 1977 Гімно просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку Rohr-Wolf 1977, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 25 мм |
| Діаметр труби (max) | 70 мм |
| Тип з'єднання | G 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 20 х 42 мм |
| Витрата води (min) | 20 л/хв |
| Витрата води (max) | 70 л/хв |
| Сопла (задні) | 3 x gebohrt |
| Сопла (бокові) | 3 x gebohrt |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.1 кг |