0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3104-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rinnenreinigungsd"use 1290"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.2 кг |
| Діаметр труби (max): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rinnenreinigungsd üse - насадка призначена дляочісткі Birco / ACO - жолобів або жолобів, у яких відкрито вгору. Форма соплаімеет конічної форми, так що радіально розташована струмінь, випускається наугол 2 ° до нижньої частини трубки. Потокводи 3D оптимізований, з відмінною продуктивністю чистки.
| 1290 | G 1/2 " | 40-120 | 100 | 50 x 120 | 1,2 | 6 x M 6 | - | - |
П реімущества USB-Düsen Rinnenreinigungsdüse 1290:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· висока ефективність очищення
· високі тягові
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Rinnenreinigungsdüse 1290 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку Rinnenreinigungsdüse 1290, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (max) | 100 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 50 х 120 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв |
| Витрата води (max) | 120 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.2 кг |