0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3105-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Rinnenreinigungsd"use 1278/1280/1282"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 6.5 кг; 3.8 кг; 1.8 кг |
| Діаметр труби (max): | 300 мм; 200 мм; 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Rinnenreinigungsd üse - насадка призначена дляочісткі Birco / ACO - жолобів або жолобів, у яких відкрито вгору. Форма соплаімеет конічної форми, так що радіально розташована струмінь, випускається наугол 2 ° до нижньої частини трубки. Потокводи 3D оптимізований, з відмінною продуктивністю чистки.
| 1278 | G 1 1/4 " | 330-430 | 300 | 90 x 200 | 6,5 | 8 x M 8 | - | - |
| G 1 " | 260-360 | 200 | 75 x 160 | 3,8 | 8 x M 8 | - | - | |
| +1282 | G 3/4 " | 100-200 | 150 | 60 x 140 | 1,8 | 8 x M 6 | - | - |
П реімущества USB-Düsen Rinnenreinigungsdüse 1278/1280/1282:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· висока ефективність очищення
· високі тягові
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Rinnenreinigungsdüse 1278/1280/1282 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку Rinnenreinigungsdüse 1278/1280/1282, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (max) | 300 мм; 200 мм; 150 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4?; G 1?; G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 90 х 200 мм; 75 х 160 мм; 60 х 140 мм |
| Витрата води (min) | 330 л/хв; 260 л/хв; 100 л/хв |
| Витрата води (max) | 430 л/хв; 360 л/хв; 200 л/хв |
| Сопла (задні) | 8 х М 8; 8 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг; 3.8 кг; 1.8 кг |