0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3073-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Radial-Clean 3D 1190"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 9.5 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Radial-Clean 3D - високопродуктивна очисна насадка з соплами з закаленнойнержавеющей стали і оптимізованим 3D обробляти потоком води. Фронтальниеі радіальні форсунки гарантують і забезпечують оптимальну очистку всейокружності труби.
| 1190 | G 1 1/4 " | 400 - 600 | 150-500 | 120 x 200 | 9,5 | 5 x M12 | - | 10 x G1 / 4 " |
П реімущества USB-Düsen Radial-Clean 3D:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· немає смуг
· висока ефективність очищення
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Radial-Clean 3D 1190 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Radial-Clean 3D 1190, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 500 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 120 х 200 мм |
| Витрата води (min) | 400 л/хв |
| Витрата води (max) | 600 л/хв |
| Сопла (задні) | 5 х М 12 |
| Сопла (бокові) | 10 x G 1/4” |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 9.5 кг |