0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3075-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Radial-Clean 3D 1195"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 2.8 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Radial-Clean 3D - високопродуктивна очисна насадка з соплами з закаленнойнержавеющей стали і оптимізованим 3D обробляти потоком води. Фронтальниеі радіальні форсунки гарантують і забезпечують оптимальну очистку всейокружності труби.
| 1190 | G 1 " | 150 | 100-300 | 80 x 125 | 2,8 | 5 x M 8 | - | 5 x G1 / 4 " |
П реімущества USB-Düsen Radial-Clean 3D:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· немає смуг
· висока ефективність очищення
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Radial-Clean 3D один тисячу сто дев'яносто п'ять дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Radial-Clean 3D 1195, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм |
| Тип з'єднання | G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 80 х 125 мм |
| Витрата води (max) | 150 л/хв |
| Сопла (задні) | 5 х М 8 |
| Сопла (бокові) | 5 x G 1/4” |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 2.8 кг |