0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3087-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Radi 70 3D 1117"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.3 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-DüsenRadi 70 3D - Радіальні чістящіесопла, виготовлені з нержавіючої сталі, придатні для всебічної очісткісільно забруднених, забитих жиром або частково кальцинованих каналів. Уголструі 15 ° і 25 ° в осьовому елементі і 70 ° в центральній частині сопел обеспечіваеткачественное видалення забруднень і накипу. Оптимізована 3D струяобеспечівает високий рівень ефективності очищення і напору.
| 1117 | G 1/2 " | 60-100 | 100-200 | 40 x 60 | 0,3 | 6 x M 6 | 1 x M 6 | 6 x M 6 |
П реімущества USB-Düsen Radi 70 3D:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· загартовані сопла
· висока ефективність очищення
· тривалий термін служби
Купити Насадку USB-Düsen Radi 70 3D 1117 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Radi 70 3D 1117, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 60 мм |
| Витрата води (min) | 60 л/хв |
| Витрата води (max) | 100 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Сопла (передні) | 1 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 6 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.3 кг |