0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3084-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Radi 70 3D 1112"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 2.7 кг |
| Діаметр труби (min): | 250 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-DüsenRadi 70 3D - Радіальні чістящіесопла, виготовлені з нержавіючої сталі, придатні для всебічної очісткісільно забруднених, забитих жиром або частково кальцинованих каналів. Уголструі 15 ° і 25 ° в осьовому елементі і 70 ° в центральній частині сопел обеспечіваеткачественное видалення забруднень і накипу. Оптимізована 3D струяобеспечівает високий рівень ефективності очищення і напору.
| 1112 | G 1 " | 260-360 | 250-800 | 80 x 120 | 2,7 | 10 x M 8 | 1 x M 8 | 10 x M 8 |
П реімущества USB-Düsen Radi 70 3D:
· сопло з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· загартовані сопла
· висока ефективність очищення
· тривалий термін служби
Купити Насадку USB-Düsen Radi 70 3D 1112 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Radi 70 3D 1112, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 250 мм |
| Діаметр труби (max) | 800 мм |
| Тип з'єднання | G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 80 х 120 мм |
| Витрата води (min) | 260 л/хв |
| Витрата води (max) | 360 л/хв |
| Сопла (задні) | 10 х М 8 |
| Сопла (передні) | 1 х М 8 |
| Сопла (бокові) | 10 х М 8 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |