0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3102-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Quattro-Radial 1314"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 1.1 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Quattro-Radial - високоефективна насадка, ссопламі з твердих матеріалів. Сопла насадки розташовані радіально під кутом 70 °, а вага збільшений в порівнянні з USB-Düsen Quattro, що дає большуюеффектівность цієї насадки.
| 1314 | G 3/4 " | 100-200 | 150-300 | 60 x 105 | 1,1 | 6 x M 8 | 4 x M 6 | 6 x M 8 |
П реімущества USB-Düsen Quattro-Radial 1314:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· розчинення забруднень
· висока ефективність очищення
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Quattro-Radial 1314 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Quattro-Radial 1314, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм |
| Тип з'єднання | G 3/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 60 х 105 мм |
| Витрата води (min) | 100 л/хв |
| Витрата води (max) | 200 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 8 |
| Сопла (передні) | 4 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 6 х М 8 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 1.1 кг |