0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3101-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Quattro-Radial 1313"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 2.5 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Quattro-Radial - високоефективна насадка, ссопламі з твердих матеріалів. Сопла насадки розташовані радіально під кутом 70 °, а вага збільшений в порівнянні з USB-Düsen Quattro, що дає большуюеффектівность цієї насадки.
| 1313 | G 1 " | 260-400 | 200-500 | 75 x 160 | 2,5 | 6 x M 8 | 4 x M 8, 1 x M 10 | 6 x M 8 |
П реімущества USB-Düsen Quattro-Radial 1313:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· розчинення забруднень
· висока ефективність очищення
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Quattro-Radial 1313 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Quattro-Radial 1313, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 500 мм |
| Тип з'єднання | G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 75 х 160 мм |
| Витрата води (min) | 260 л/хв |
| Витрата води (max) | 400 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 8 |
| Сопла (передні) | 4 х М 8; 1 х М 10 |
| Сопла (бокові) | 6 х М 8 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |