0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3099-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Quattro 1326"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.15 кг |
| Діаметр труби (min): | 100 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Quattro - універсальна насадка, ссопламі з нержавіючої сталі, у вигляді 3-х або 4-х гранника зі зрізаними угламі.В насадки застосовується передня струмінь, яка пробиває практично любуюзакупорку. Насадка ефективна навіть при замерзанні труб.
| 1326 | G 1/2 " | 40-100 | 100-200 | 30 x 60 | 0,15 | 6 x gebohrt | 3 x M5 | 1 x M6 |
П реімущества USB-Düsen Quattro +1326:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· швидке розчинення засмічень
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Quattro +1326 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Quattro 1326, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 100 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 30 х 60 мм |
| Витрата води (min) | 40 л/хв |
| Витрата води (max) | 100 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 x gebohrt |
| Сопла (передні) | 3 х М 5 |
| Сопла (бокові) | 1 х М 6 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.15 кг |