0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3096-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Quattro 1316"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.9 кг |
| Діаметр труби (min): | 200 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Quattro - універсальна насадка, ссопламі з нержавіючої сталі, у вигляді 3-х або 4-х гранника зі зрізаними угламі.В насадки застосовується передня струмінь, яка пробиває практично любуюзакупорку. Насадка ефективна навіть при замерзанні труб.
| 1316 | G 1 1/4 " | 360-640 | 200-500 | 60 x 100 | 0,9 | 10 x M6 | 3 x M6 | 1 x M10 |
П реімущества USB-Düsen Quattro 1316:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· швидке розчинення засмічень
· необслуговувані
Купити Насадку USB-Düsen Quattro 1316 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Quattro 1316, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 200 мм |
| Діаметр труби (max) | 500 мм |
| Тип з'єднання | G 1 1/4ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 60 х 100 мм |
| Витрата води (min) | 360 л/хв |
| Витрата води (max) | 640 л/хв |
| Сопла (задні) | 10 х М 6 |
| Сопла (передні) | 3 х М 6 |
| Сопла (бокові) | 1 х М 10 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.9 кг |