0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3108-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Primus II"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 3.2 кг; 3.8 кг |
| Діаметр труби (min): | 150 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Насадка USB-Düsen Primus II - високоефективна обертається насадка (з різними швидкостями обертання). Призначена для очищення промислових і каналізаційних труб розміром приблизно 150-500 мм. Запатентована технологія забезпечує максимальну ефективність і економічність.
| 5010 | G 3/4 " | 100-250 | 150-300 | 120 x 150 | 3,2 | 4 x M 6 | 1 x M 10 | 4 x M 10 |
| 5013 | 250-400 | 150-500 | 120 x 160 | 3,8 | 6 x M 10 | 1 x M 10 | 4 x M 10 |
П реімущества USB-Düsen Насадка USB-Düsen Primus II:
· сопла з нержавіючої сталі
· відсутність зносу через іржу
· корпус з кульковими підшипниками
· тиск до 300 бар
· придатна для роботи з відпрацьованою водою
· обслуговуюча
Купити Насадку USB-Düsen USB-Düsen Primus II дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen USB-Düsen Primus II, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 150 мм |
| Діаметр труби (max) | 300 мм; 500 мм |
| Тип з'єднання | G 3/4?; G 1ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 120 х 150 мм; 120 х 160 мм |
| Витрата води (min) | 100 л/хв; 250 л/хв |
| Витрата води (max) | 250 л/хв; 400 л/хв |
| Сопла (задні) | 4 х М 6; 6 х М 10 |
| Сопла (передні) | 1 х М 10 |
| Сопла (бокові) | 4 х М 10 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 3.2 кг; 3.8 кг |