0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3143-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Lenk-D"usen 1243"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.45 кг |
| Діаметр труби (min): | 70 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
НасадкаUSB-Düsen Lenk-Düsen - насадка з направляючою, дає можливість управління на розгалуженні. При повороті шланга високого тиску, очисні сопла можуть бути введені в будь-який бажане положення для повороту в гілках нижче камери спостереження.
| 1 243 | G 1/2 " | 40 | 70-200 | 40 x 240 | 0,45 | 6 x M 6 | 4 x M 4 | --- |
Преімущества USB-Düsen Lenk-Düsen:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· тривалий термін служби
· можливість управління на розгалуженнях
· хороша очищення
Купити Насадку USB-Düsen Lenk-Düsen 1243 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Lenk-Düsen 1243, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 70 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 40 х 240 мм |
| Витрата води (max) | 40 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 х М 6 |
| Сопла (передні) | 4 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.45 кг |