0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: USB Dusen
- Код товару: 3144-01
- Артикул: Насадка USB-Dusen Lenk-D"usen 1241"
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | Німеччина |
| Вага: | 0.25 кг |
| Діаметр труби (min): | 70 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
НасадкаUSB-Düsen Lenk-Düsen - насадка з направляючою, дає можливість управління на розгалуженні. При повороті шланга високого тиску, очисні сопла можуть бути введені в будь-який бажане положення для повороту в гілках нижче камери спостереження.
| 1241 | G 1/2 " | 40 | 70-200 | 32 x 230 | 0,25 | 6 x gebohrt | 4 x M 4 | --- |
Преімущества USB-Düsen Lenk-Düsen:
· нержавіюча сталь
· відсутність зносу через іржу
· тривалий термін служби
· можливість управління на розгалуженнях
· хороша очищення
Купити Насадку USB-Düsen Lenk-Düsen 1241 дуже просто. Вам достатньо зробити замовлення на нашому сайті.
Якщо Ви вирішили купити Насадку USB-Düsen Lenk-Düsen одна тисяча двісті сорок одна, то зверніть увагу на великий вибір моделей різних виробників на сайті promtovari.com.ua. Також, на сайті нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент Інструменту для прочищення труб.
| Діаметр труби (min) | 70 мм |
| Діаметр труби (max) | 200 мм |
| Тип з'єднання | G 1/2ʺ |
| Розміри виробу (Ø х L) | 32 х 230 мм |
| Витрата води (max) | 40 л/хв |
| Сопла (задні) | 6 x gebohrt |
| Сопла (передні) | 4 х М 4 |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 0.25 кг |